55.004.90 - BUSINESS SSL WOMEN - Ženska srajca s kratkimi rokavi
10,87 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 86 | 143 | 83 | 0 | 0 |
| Prihod | 50001.08.26. | 50001.08.26. | 50001.08.26. | 40001.08.26. | 30001.08.26. |
Osnovni podatki
| Koda | 55.004.90-S |
| Model | BUSINESS SSL WOMEN |
| Opis | Klasičen, rahlo strukirani kroj, dva všitka spredaj, dva zadaj, žep na levi strani prsi, sedem gumbov spredaj, rezervni gumbi, vsi gumbi v barvi srajce, enostavno likanje in vzdrževanje |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Bela |
| Paket | 20/1 |
| Neto teža | 0.20 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, Vez, Sublimacija |
| Material | Polyester, Poliester |
| Spol | Ženski, Twin model |
| Lastnosti | Enostavno vzdrževanje |
| Cut | Klasičen |
| Kolekcija | BUSINESS |
| Črtna koda | 8605025640273 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.56 x 0.37 x 0.31 m |
| Teža bruto kartona | 4.70 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 620640000000 |
Podobni izdelki
blizu

